Kategorije

OGLASNA PLOČA
RASPORED ZVONJENJA
KORISNI LINKOVI
ZANIMLJIVOSTI

AKTIVNOSTI
UDŽBENICI
fwudbenici.zip
NATJEČAJ ZA UPIS U ŠKOLSKOJ GODINI 2017./2018.
natječaj_za_upis_u_I.r._2017_2018_(1).doc
DOPUNSKI RAD
ANKETA ZA DIPLOMSKI RAD
Razrednici!

Student Prometnog fakulteta želi provesti anketu u našoj Školi (u svrhu diplomskog rada na temu „Prijedlog integriranog prijevoza putnika bjelovarskog područja“). Etičko povjerenstvo naše Škole odobrilo mu je tu provedbu.
Molim vas da na satu razrednog odjela kažete učenicima da otvore web stranicu Škole na kojoj će biti dva linka za anketu. Jedan je za učenike iz Bjelovara, a drugi za učenike koji žive izvan Bjelovara. Neka anketu popune za vrijeme sro, jer ćemo tako biti najsigurniji da će to svi napraviti (mogu preko svojih mobitela- dopustite im minutu, dvije na mobitelu u tu svrhu, anketa je vrlo kratka).
NAJČITATELJ
pozivnica_najčitatelj_2017.pdf

NASTAVA
KONZULTACIJE ZA UČENIKE

konzultacije1.doc
INFORMACIJE ZA RODITELJE
OŽUJAK - TRAVANJ - SVIBANJ - LIPANJ okvirni vremenik pismenih ispita
ožujak_2017._(11)_(2).docx

travanj_2017..docx

svibanj_2017._.docx

lipanj_2017.docx
KALENDAR RADA ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.
Kalendar_za_skolsku_godinu_2016-2017.pdf
LATINSKA DEKLINACIJA

Deklinacije.doc

NATJEČAJI
TEČAJ ZA NJEGOVATELJA/NJEGOVATELJICU
Na temelju Zakona o obrazovanju odraslih (Narodne novine broj 17/07.) i članka 12. i 13. Pravilnika o srednjoškolskom obrazovanju odraslih (Narodne novine broj 112/00., 89/03. i 194/03.) i Odluke Školskog odbora, Medicinska škola Bjelovar

objavljuje

O G L A S
ZA UPIS KANDIDATA/KANDIDATKINJA
U PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA
ZA NJEGOVATELJA / NJEGOVATELJICU STARIJIH I NEMOĆNIH OSOBAKNJIŽNICA
POZIVNICA - MORANA BRLJAK
KANIŽAJADA
kanižijada.docx
QR CODE
Otkrijte što se krije?

Klub čitatelja vam preporuča
PREDAVANJE

SPORT U ŠKOLI