Kategorije

OGLASNA PLOČA
RASPORED ZVONJENJA
KORISNI LINKOVI
ZANIMLJIVOSTI

AKTIVNOSTI
PROJEKT ZDRAV ZA 5
zdrav_za_5.docx
božić3
BOŽIĆNI SAJAM
OSIGURANJE OSOBA
vukovar
DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA
NAGRADNI IZLET UČENIKA 4C
16.11. 2016. godine 4.c bio je na nagradnom izletu povodom nagrade za najbolji razred Fonda Boža Tvrtković. Posjetili su dvorac Lužnicu, zatim Nove dvore, nekadašnju rezidenciju bana Josipa Jelačića i Terme Jezerčica.

NASTAVA
VELJAČA
veljača_2017..docx
SIJEČANJ
siječanj_2017_-_2.docx
MATEMATIKA
Medicinska_škola_Bjelovar_MATAMATIKA_ELEMENTI_I_KRITERIJI_OCJENJIVANJA.docx
TJELESNI ODGOJ
ELEMENTI_OCJENJIVANJA.doc
Fizioterapeut
Fizioterapeut/kinja pomaže ozlijeđenim i bolesnim osobama u unaprjeđenju zdravlja, povećanju pokretnosti, ublažavanju boli, nadomještanju funkcija, sprečavanju i ublažavanju trajnih posljedica bolesti ili ozljeda.

NATJEČAJI
NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA

KNJIŽNICA
KANIŽAJADA
kanižijada.docx
QR CODE
Otkrijte što se krije?

Klub čitatelja vam preporuča
PREDAVANJE

SPORT U ŠKOLI