Kategorije

OGLASNA PLOČA
RASPORED ZVONJENJA
KORISNI LINKOVI
ZANIMLJIVOSTI

AKTIVNOSTI
„Dani E-medice 2017.“
Od 16. do 19. ožujka u Termama Tuhelj održana je jubilarna 10. smotra „Dani E-medice 2017.“ na kojoj je kao i svaki puta do sada sudjelovala Medicinska škola Bjelovar.
Projekt „E-medica“ predstavlja virtualnu zajednicu zdravstvenih škola Republike Hrvatske, a temelji se na izradi edukativnog portala svih zdravstvenih škola RH. Već nekoliko godina projekt je međunarodnog karaktera jer su se uključile i zdravstvene škole iz Slovenije, Makedonije, Srbije i BiH.
O ŠKOLSKOM VRTU
Jedan od iznimno bitnih aspekata današnjeg urbanog stila života je uređenje zelenih površina. One oplemenjuju svaki prostor. Tako i zelene površine unutar ili oko pojedinog objekta, kao što je ovdje slučaj atrijskog vrta unutar školskog kompleksa, imaju izuzetan edukativan, ekološki i estetski potencijal koji je bilo vrijedno iskoristiti. Zelene površine razvijaju odnos čovjeka prema prirodi i prostoru boravka te su one ujedno i ogledalo načina života. U tom je duhu upravo u školskim zonama potrebno omogućiti ostvarivanje prirodnog životnog prostora koji, barem u minimalnoj varijanti, omogućava doživljaj prirode kroz sva godišnja doba. U ovom je školskom vrtu inspiracija prirodom očita i upravo nam je to bio cilj.
Margareta Pleša, dipl. ing. krajobrazne arhitekture
DAN RUŽIČASTE MAJICE
U Medicinskoj školi Bjelovar obilježen Dan ružičaste majice- dan borbe protiv vršnjačkog nasilja.
KUTIJA DO KUTIJE
U knjižnici Medicinske škole Bjelovar u srijedu 22. veljače 2017. održana je radionica pod nazivom Kutija do kutije.
Evo novog zadatka iz knjižnice!
Pročitaj i odgovori na postavljeno pitanje. Učenika, koji prvi točno odgovori na postavljeno pitanje skriveno u jednom od kodova, u školskoj knjižnici očekuje mala nagrada!

NASTAVA
KONZULTACIJE ZA UČENIKE

konzultacije1.doc
INFORMACIJE ZA RODITELJE
OŽUJAK - TRAVANJ okvirni vremenik pismenih ispita
ožujak_2017._(11)_(2).docx

travanj_2017..docx
KALENDAR RADA ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.
Kalendar_za_skolsku_godinu_2016-2017.pdf
LATINSKA DEKLINACIJA

Deklinacije.doc

NATJEČAJI
TEČAJ ZA NJEGOVATELJA/NJEGOVATELJICU
Na temelju Zakona o obrazovanju odraslih (Narodne novine broj 17/07.) i članka 12. i 13. Pravilnika o srednjoškolskom obrazovanju odraslih (Narodne novine broj 112/00., 89/03. i 194/03.) i Odluke Školskog odbora, Medicinska škola Bjelovar

objavljuje

O G L A S
ZA UPIS KANDIDATA/KANDIDATKINJA
U PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA
ZA NJEGOVATELJA / NJEGOVATELJICU STARIJIH I NEMOĆNIH OSOBAKNJIŽNICA
KANIŽAJADA
kanižijada.docx
QR CODE
Otkrijte što se krije?

Klub čitatelja vam preporuča
PREDAVANJE

SPORT U ŠKOLI